Navigácia

Absolventi školy

1973/1974

ZARIADENIA SILNOPRÚDOVEJ ELEKTROTECHNIKY

 

Trieda : IV. S1


Triedny profesor: Ing. Július Hora

Ľuboš Absolon, Miroslav Arnold, Marián Bakič, Ivan  Bernhauer, Ľubomír Blahušiak, Vlastmil Brinkáč, Pavol Dušek,  *Pavel Ďurčo, Dušan Fabian, Dušan Figura, Ľudovít Frtús,  Marián Grman, Ľudovít Havlovič, Rudolf Hurbanič, *Michal  Ingeli, *Eva Jakubcová, Vladimír Jaslovský, Ladislav Jókay, *Ján Jurčovič, Alexander Koiš, Vladimír Kuchta, Miroslav  Lenghard, Vojtech Lipkovics, Pavol Macek, Jozef Matúšek,  Peter Melichár, Rudolf Novák, Ján Plavec, Bohumil Prikryl,  *Silvester Pšenák, František Rajnoha, Ivan Rusnák, Peter  Rybecký, *Anton Sajka, Ladislav Šebedovský, Peter Šrol, Dušan  Tesár, Vladimír Tvrdoň, Vladimír Valent, Jozef Vlk

 

Trieda : IV. S2


Triedny profesor: Viktória Valašťanová

Vladimír Barták, Štefan Baumgantner, Ľubomír Dujsík, Ján  Dzúrik, Jozef Farkaš, Milan Fečko, Miroslav Gažovič, Peter  Haršány, Vladimír Hlavačka, Ladilav Ihnaťo, *Imrich Ikrényi,  Miroslav Ivan, Rajmund Juráni, Imrich Juríček, Pavol Kučera,  Viliam Kadera, Ladislav Kočiš, Miroslav Kopček, Vladimír  Kramár, Miroslav Krištofčák, Vojtech Kuruc, Ladislav Ličko,  Pavol Lipták, Jaroslav Mier, Jurej Mezník, Miroslav Mihál,  Miroslav Muška, Jozef Pörsök, Ján Psota, Martin Riška,  Miroslav Schleifer, František Szabó, Jozef Šiška, Ivan  Šmátrala, Boris Šujan, Imrich Tóth, *Eduard Uherník, Ján  Vacula, Jaroslav Vanek

 

Trieda : V. dS


Triedny profesor: Ing. Augustín Jakubec

Viliam Ambrózi, Ivan Böhm, Juraj Ďurkovský, Karol Falb,  Ľubomír Gamboš, Alojz Gonglík, Peter Hacaj, Jozef  Hacher,Karol Halán, Jana Halánová, Ivan Huťan, Rudolf  Chvostík, Rudolf Ivanič, Štefan Klas, Ján Kovačič, Viliam  Kováč, Viliam Krajčovič, Dušan Kraus, Jozef Krchňavý, Štefan  Kubovič, Vladimír Kučera, Marián Kuril, Dušan Lupták, Pavol  Majerčík, Eva Majerčíková, Jozef Mikolášek, Pavol Murányi,  Andrej Pelec, Michal Rákóczy, Karol Róth, Jozef Rýdzi,  Miroslav Sedlák, Karol Stratený, Jozef Svíčka, František  Šipoš, Štefan Školník, Ján Štank, Zdenek Tvrdý, Peter Valo,  Karol Valovič, Alexander Vanko, Milan Vereš,Rudolf Vrba,  Jozef Kvinta, Kamil Záhradník

 

Trieda : III.AkdS


Triedny profesor: Ing. Milan Ferenčík

Vojtech Blaško, Ján Blažo, Ján Bognár, Vojteška Horáčková,  Alkexander Chovanec, Juraj Marček, Stanislav Martiník, Štefan  Mikéci, František Neszméri, Juraj Novák, Juraj Szalay, Štefan  Suchop,*Tibor Vittek

 

Trieda : V.eS


Triedny profesor: Ing. Július Hora

Jaroslav Baničič, Miroslav Dugovič, Ivan Ďurďovič, Augustín  Fitoš, Peter Galbavý, Jozef Hurtoš, Ján Husák, Jozef  Chovanec, Peter Kavecký, Karol Kokoška, Stanislav Kováč,  Viliam Kovár, Miroslav Kovarčík, Jozefína Kovárová, Naďa  Kvasnicová, Valéria Macková, Jozef Michalica, Ladislav Mišek,  Ján Oslovič, Eduard Rovenský, Pavol Smatana, Ján Suchoň,  Zdena Šteffeková, Arnold Uhrina, Vladimír Valach, Viliam  Veselský, Tibor Vondrák

 

MERACIA A AUTOMATIZAČNÁ TECHNIKA

 

Trieda : IV. M1


Triedny profesor: Ing. Mária Tesárová

Juraj Alan, *Štefan Bednár, Ján Bízek, Štefan Bohúň, Andrej  Cicman, *Jozef Dobrovodský, Viliam Elschek, Ján Encinger,  Peter Feiler, Ľubomír Gála, Peter Gašparik, Juraj Hanus,  Peter Haraslín, Zdenek Kmeť, Dušan Kosiba, Stanislav Kotvas,  Ľubomír Kuchta, Miroslav Lisý, Ladislav Longauer, Jozef  Macík, Michal Miščík, Ladislav Müller, Zuzana Nagyová, Michal  Noskovič, Ľubomír Ort, Jozef Polák, Marian Preis, Eduard  Priadka, *Katarína Procházková, *Jozef Schulcz, Vlasta  Šarköziová, Dušan Šutarík,*Jozef Tomek, Ján Traiter,*Jaromír  Trenčina,*Miroslav Valach,*Boris Zala

 

Trieda : IV. M2


Triedny profesor: Ing. Ján Šebík

Bavol Bečár, Dezider Belica, Valter Bezúr, Ladislav Billik,  Ján Bodo, Vladimír Černušák, *Pavel Čičák, Július Dekan, Ivan  Fajnor, Milan Galáš, Tibor Hideghéty, Jaroslav Horáček, Juraj  Hrabár, Milan Chovančák, Stanislav Chrappa, *Peter Juračič,  Ivan Kanda, Juraj Kellyér, Michal Kocmunda, Štefan Komorník,  Zdenek Kopták, Jozef Kosiba, Štefan Kotvas, *Ľudovít  Krajčovič, Ján Krkošek, Ivan Kšinský, Miroslav Kuba, Jozef  Kubeš, Milan Lodňánek, Tibor Maász, Jozef Morvay, Štefan  Nagy, Michal Poldan, František Polák, Ľudovít Rakšány, Juraj  Rottko, Viliam Stiegler, Milan Štofan, Pavol Šulek, Milan  Tesár, Igor Tichý, Pavel Turkovič,*Vladimír Vojtek

 

OZNAMOVACIE A RÁDIOELEKTRONICKÉ ZARIADENIA

 

Trieda : IV. O


Triedny profesor: Alfréd Bollardt

 Karol Baláž, Vladimír Bartovič,*Jozef Baťo, Dušan Burian,  Jaroslav Čechovič, Ján Danihel, Viliam Dobiaš, Miroslav Duda,  Marián Ďurík,*Pavel Evanič, Ľudovít Fehér, Michal Ferech, Ján  Flaškár,*Juraj Fridrich, *Stanislav Gabovič, Augustín Havlík,  Peter Hrkotáč, Jozef Ivanič, Ján Jaroš,*Jozef Jurík,*Miroslav  Kobetič, Ladislav Mandák,*Darina Málišová, Peter Minár, Pavel  Munka, Pavol Novák, *Štefan Novosedlík, Ľudovít  Orlický,Ľudovít Polák, Pavel Paulovič, Štefan Pavlen, Milan  Priehradník, Juraj Rehák, *Ján Režnák, Jozef Sláma, Dušan  Surkoš, *Ján Šabo, Vladimír Tóth, Radomír Vajanský, Pavol  Váňa, Juraj Žitný

 

Trieda : III.AkdO


Triedny profesor: Ing. Ľubomír Ohera

Eduard Barbuš, Jozef Beladič, Mária Bohunická, Soňa  Brániková, Róbert Brestanský, Branislav Ciglán, *Peter  Holúbek, Agneša Hrachovská, *Rudolf Kadlec, *Jiří Kolařík,  Eduard Lengyel,*Ladislav Pöthe

Novinky

Kontakt

  • Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Zochova 9, Bratislava
    Zochova 9, 811 03 Bratislava
  • +421 2 59200917

Fotogaléria